Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intrebari si raspunsuri

In jos

Intrebari si raspunsuri Empty Intrebari si raspunsuri

Mesaj Scris de Raffaello Dum Feb 10, 2013 1:21 pm

Majoritatea intrebarilor tale au deja un raspuns !



Forum


1. Cum donez?
R: Pentru a dona, trebuie doar sa te duci la "Portal si sa apesi pe "Donate". Mai multe detalii in topicul cu "Donatii".

2. Cum devin V.I.P ?
R: Pentru a primi rang-ul de "V.I.P" trebuie sa donezi o suma de minim 3 €.

3. Cum imi pot schimba numele pe forum ?
R: Iti poti schimba numele pe forum la doar 1 €. Mai multe detalii in topicul cu "Donatii". In caz ca nu poti dona, citeste intrebarea 6.

4. Cum pot primi userbar personalizat?
R: Pentru a primi userbar personalizat trebuie sa donezi 1 €. Mai multe detalii in topicul cu "Donatii". In caz ca nu poti dona, citeste intrebarea 6.

5. Cum pot primi titlu personalizat?
R: Pentru a primi titlu personalizat trebuie sa donezi 1 €. Mai multe detalii in topicul cu "Donatii". In caz ca nu poti dona, citeste intrebarea 6.

6. Stau prost cu banii, dar vreau neaparat una din cele de mai sus. Ce trebuie sa fac?
R: Te invitam sa incerci sistemul nostru de puncte AdSense. Pentru doar 75 de puncte poti achizitiona oricare din cele prezentate mai sus.

Counter-Strike 1.6

1. Care este adresa serverului?
R: Adresa serverului nostru este cs.romanian-project.ro .

2. Un admin m-a banat fara motiv. Ce pot face?
R: In caz ca ai primit ban permanent, poti face cerere de unban. Poti, de asemenea, sa ii faci o reclamatie adminului respectiv, la rubrica "Reclamatii".

3. Am vazut un codat pe server, nu era niciun admin pe server si i-am facut demo. E in regula daca postez la rubrica "Reclamatii" ?
R: Desigur. Daca codul se vede in demo, codatul va fi banat. Nu uita sa ii iei si IP-ul ! ( amx_showip )

4. Cum pot deveni V.I.P ?
R: Pentru a deveni V.I.P trebuie sa achizitionezi unul din cele 2 pachete de Counter-Strike 1.6.

5. Pot primi V.I.P si fara sa donez ?
R: Desigur. Poti incerca sistemul nostru AdSense, iar pentru doar 100 de puncte, vei primi statutul de V.I.P pe serverul nostru.

6. In ce constau pachetele Counter-Strike 1.6 ?
R: Fiecare pachet are mai multe avantaje fata de celalalt, dar si un pret mai ridicat. Mai multe detalii in topicul cu "Donatii".

7. Vreau sa am nume rezervat pe server, dar nu am timp sa fac o cerere pe forum. Ce trebuie sa fac?
R: Poti incerca sistemul nostru AdSense, iar pentru doar 20 de puncte, vei primi nume rezervat pe server.

8. Vreau slot, dar cererea mi-a fost respinsa. Ce pot face?
R: Poti dona 1 €, iar ca rasplata vei primi slot. In caz ca nu ai bani, poti incerca sistemul nostru AdSense, iar pentru doar 35 de puncte, vei primi slot.


GTA: San Andreas

1. Care este adresa serverului de SAMP ?
R: Adresa serverului nostru este server.romanian-project.ro:7777 .

2. De unde pot lua SAMP ?
R: Poti descarca ultima versiune de SAMP de aici.

3. Vreau sa joc cu s0beit, are ceva?
R: Folosirea de coduri nu este permisa si va duce la banarea contului.

4. Am chef sa sar cu masina pe case, e vreo problema?
R: Serverul nostru este unul RolePlay, asadar, in caz ca vrei sa sari cu masina pe case, te duci pe stunt.

5. Ce este RolePlay?
R: Roleplay reprezinta simularea vietii reale. Pentru mai multe detalii, verifica regulamentul serverului.

6. Am numele Mondialu99, e vreo problema?
R: Numele acceptate de serverul nostru vor fi de forma Nume_Prenume. Nu se accepta nume de genul Mondialu_Gigi, Pompilica_Fermecatorul sau Am_Valoare. Un exemplu de nume permis este Andrei_Grigore.

7. Cum imi pot schimba numele in joc ?
R: Iti poti schimba numele in joc in schimbul sumei de 1 €. In caz ca nu dispui de suficienti bani, incearca sistemul AdSense.

8. Vreau sa-mi schimb numarul de telefon, ce trebuie sa fac ?
R: Iti poti schimba numele de telefon in schimbul sumei de 1 €. In caz ca nu dispui de suficienti bani, incearca sistemul AdSense.

9. Vreau licenta de port-arma, ce trebuie sa fac?
R: Iti poti incerca norocul la sectiunea Police Department of Los Santos. In caz ca nu vrei sa astepti pana este deschisa sesiunea, poti incerca sistemul AdSense.

10. Stau prost cu banii, pot face cumva rost de ei mai rapid?
R: Poti obtine suma de 10.000$ in joc folosind sistemul AdSense.

Raffaello
Raffaello
Fondator
Fondator

Mesaje : 73
Reputatie : 5
Data de inscriere : 30/01/2013

https://romanian-project.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum