Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Miturile Non-Religioase

2 participanți

In jos

Miturile Non-Religioase Empty Miturile Non-Religioase

Mesaj Scris de sNk. Mar Feb 19, 2013 2:01 am

Salutare,cred ca stiti pe Youtube , youtube-ri romanii care fac videoclipuri cu feluri de mituri,au ajuns la mitul 666(cifra lui lucifer-dracu-satan). S-au gasit dovezii adevarate care au bagat sperieti in youtube-rul care a facut asta. Mitul a fost 95 la suta adevarat,adevarat a fost. Eu curios , am trimis un mail la Rockstar Games: What is the myth of the game?(Ce este cu mituri din joc ?) iar ei mi-au inchis mail-ul trimis si au refuzat sa raspunda. Este o religie Epilson care se spune ca este o religie ascunsa si o slujeste pe satan. Puteti sa va documentati dupa internet sau Youtube.

sNk.
Membru
Membru

Mesaje : 10
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/02/2013

Sus In jos

Miturile Non-Religioase Empty Re: Miturile Non-Religioase

Mesaj Scris de Andy. Joi Feb 21, 2013 1:05 am

Da, stiu. Nu vreau sa ma laud, dar sunt un Myth Hunter, cum se zice. Am avut niste filmulete pe Youtube, stiu aproape toate miturile existente din San Andreas. Ma tem ca vom sterge acest topic, deoarece nu are niciun sens + limbaj neadecvat. Altadata cand faci un Topic, redacteaza-l mai frumos, prezinta fiecare mit in parte cu poze, dar de asta ma voi ocupa eu.
Andy.
Andy.
Administrator
Administrator

Mesaje : 90
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum