Romanian Project Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care este Roleplay-ul vostru preferat?

In jos

Care este Roleplay-ul vostru preferat?

Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_lcap50%Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_lcap0%Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_lcap50%Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_lcap0%Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_lcap0%Care este Roleplay-ul vostru preferat? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 2
 
 

Care este Roleplay-ul vostru preferat? Empty Care este Roleplay-ul vostru preferat?

Mesaj Scris de Andy. Mier Feb 06, 2013 11:10 am

Dupa cum spune si titlul topic-ului, aveti dreptul de a alege Roleplay-ul preferat, dar doar o singura varianta.
Dupa ce a-ti ales varianta, argumentati de ce a-ti dorit sa o alegeti.
ATENTIE: Nu puteti schimba raspunsul dupa ce l-ati ales deja.
Andy.
Andy.
Administrator
Administrator

Mesaje : 90
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Care este Roleplay-ul vostru preferat? Empty Re: Care este Roleplay-ul vostru preferat?

Mesaj Scris de Andy. Mier Feb 06, 2013 11:23 am

Am ales cel de Afro-American, deoarece dintotdeauna mi-a placut sa fiu negru, mai ales gangster. Cum sa spun, imi ,,plac" afacerile murdare.
Andy.
Andy.
Administrator
Administrator

Mesaje : 90
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2013
Varsta : 25
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum